Rusia
Rusia
Rusia
Rusia
Rusia
Rusia
Rusia Rusia Tacikistan Moldovya Ermenistan
Anasayfa Bekiroğlu Hidrolik Hakkımızda Foto Galeri Kalite Belgelerimiz Bize ulaşın
   HİDROLİK ÜRÜNLER

 Hidrolik Silindirler
 Hidrolik Dişli Pompalar
 Hidrolik Pistonlu Pompa
 Hidrolik Eksenel Pistonlu Pompa
 Hidrolik Bloklar
 Hidrolik Liftler
 Hidrolik Tamburlar
 Hidrolik Kol Kumandaları
Hidrolik Valfler
Hidrolik El Pompaları
 Hidrolik Kaplinler
 Hidrolik Kelepçeler
 Hidrolik Kampanalar
 Hidrolik Yağ Göstergeleri
 Hidrolik Tank Kapakları
 Hidrolik Filitreler
 Hidrolik Vanalar
Hidrolik Hortumlar
Hidrolik Rekorlar
Hidrolik Hortum Rekorları
Hidrolik Sızdırmazlık Elemanları
 Kablo Taşıyıcıları
 Manometreler

   PNÖMATİK ÜRÜNLER

Pnömatik Pistonlar
Pnömatik Valfler
Pnömatik Pistonlu Vanalar
Pnömatik Şartlandırıcılar
Pnömatik Regülatörler
Pnömatik Rekorlar
Pnomatik Hortumlar
Pnomatik Sızdırmazlık Elemanları
Hava Tabancaları
  HİDROLİK LİFTLER


AMT Hassas Raylı Sistemler
PMI Vidalı Mil Sistemler
i
CPC Hassas Raylı Sistem


   YAĞ TANKLARI


Yağ Tankları   DİJİTAL KATALOG


Dijtal Katalog
1998 yılında kurulan firmamız,  2000 yılından bu yana hidrolik ve pnömatik  sektöründe faaliyet göstermektedir. Her türlü Hidrolik silindir imalatını kendi bünyesindeki makine parkı ile yapmakta ve ürünlerinin % 80 ini ihraç etmektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, hidrolik ve pnömatik alanında sürekli kendini yenileyen, piyasadaki ihtiyaçların karşılanması konusunda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile çıktığımız yolda ürünlerimize bir yenisini daha ekleyerek, pazarlama araçlarının işlevselliğini çok büyük ölçüde artıran ve bir çok bakımdan tasarruf sağlayan sistemlerden olan Araç arka lift kapağı imalatına da başlamıştır. Her türlü araca arka Hidrolik Lift imalatı ve montajı ile teknik destek ve servis uygulamalarıyla  müşterilerimizin hizmetindedir.


Her türlü  kamyon hidrolik yük kapaklarının üretimi  konusunda faaliyet gösteren ve bu konuda gerekli teknik eleman  tecrübesine sahiptir. Firmamız Bekiroğlu Hidrolik  Kamyon ve Ticari araçlarda araç üstyapı ekipmanı olarak kullanılan ve hidrolik sistemle çalışan Yük Kapaklarının tedarik edilmesi ve satışı konusunda her türlü altyapı ile teknik bilgi birikimine sahiptir. İmalat atölyemiz ve uzman kadromuzla,  Çift ve Tek katlı kayar kasa, imalat tamir bakım ve onarımı işlerinizde hizmetinizdeyiz. 


BekiroğluLift markası altında, 750- 3000 kg taşıma yük Kapasiteleri arasında, standart sabit veya araç altına katlanır alüminyum platformlu kapakları üstün ürün detayları ile sunmaktadır.   MİSYONUMUZ Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim etmek, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. VİZYONUMUZ İşinin uzmanı çalışanlarımız ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek rekabetçi, güvenilir kaliteli iş çözümleri sunan bir şirket olmaktır.

   
 
| Anasayfa | Hakkımızda | Foto Galeri | Hidrolik | Pnömatik | Bize Ulaşın
 
Copyright © 2012 Tüm hakları saklıdır.